Cilvēkiem ar kustību traucējumiem tiek nodrošināta vides pieejamība. Pieteikties pakalpojumiem pie mūsu speciālistiem pa tālruni 67501290 divas dienas iepriekš.

#

Ziemas sastāvs


A sastāvs
Nr Sportists sporta veids
1 Silovs Haralds ātrslidošana
2 Rastorgujevs Andrejs* biatlons
3 Melbārdis Oskars bobslejs
4 Dreiškens Daumants bobslejs
5 Vilkaste Arvis bobslejs
6 Strenga Jānis bobslejs
7 Ķibermanis Oskars bobslejs
8 Miknis Matīss bobslejs
9 Lūsis Helvijs bobslejs
10 Vasiļjevs Deniss daiļslidošana
11 Šics Andris kamaniņu sports
12 Šics Juris kamaniņu sports
13 Zirne Ulla kamaniņu sports
14 Aparjods Kristers kamaniņu sports
15 Aparjode Kendija* kamaniņu sports
16 Kivlenieks Inārs* kamaniņu sports
17 Dukurs Martins skeletons
18 Dukurs Tomass skeletons
19 Priedulēna Lelde skeletons
20 Puķītis Roberto* šorttreks
B sastāvs
Nr Sportists sporta veids
1 Bendika Baiba biatlons
2 Jansons Jānis – izslēgts ar 01.10.2018. bobslejs
3 Zīrups Raivis – izslēgts ar 31.05.2018.

Dambis Intars – iekļauts ar 06.07.2018.

bobslejs
4 Spriņģis Dāvis bobslejs
5 Bērziņš Ralfs bobslejs
6 Gudramovičs Oskars* kamaniņu sports
7 Kalniņš Pēteris* kamaniņu sports
8 Cauce Elīza* kamaniņu sports
9 Putins Kristens kamaniņu sports
10 Marcinkēvičs Imants kamaniņu sports
11 Zvejnieks Roberts Jānis šorttreks
12 Krūzbergs Kārlis šorttreks
13 Bērziņš Reinis šorttreks
14 Krūzbergs Roberts šorttreks
15 Bakevics Tomass šorttreks
16 Netlaus Krists skeletons
18 Eiduka Patrīcija distanču slēpošana
C sastāvs
Nr Sportists sporta veids
1 Ņikitina Diāna daiļslidošana
2 Bikše Indulis distanču slēpošana
3 Brezinskis Kaspars – izslēgts ar 06.07.2018. bobslejs
4 Priekulis Māris bobslejs
5 Kaufmanis Dāvis bobslejs
6 Kaufmanis Lauris – iekļauts ar 18.09.2018. bobslejs
7 Upīte Anda kamaniņu sports
8 Bērziņš Gints kamaniņu sports
9 Bots Mārtiņš kamaniņu sports
10 Plūme Roberts kamaniņu sports
11 Rozītis Riks Kristens skeletons
12 Tērauda Endija Lāsma skeletons
13 Zunte Dārta Estere skeletons

*sportistam jāuzrāda līgumā noteikts rezultāts katru ceturksni