Cilvēkiem ar kustību traucējumiem tiek nodrošināta vides pieejamība. Pieteikties pakalpojumiem pie mūsu speciālistiem pa tālruni 67501290 divas dienas iepriekš.

#

Vasaras sastāvs


LOV A SASTĀVS

Nr Sportists Sporta veids
1 Grigorjeva Anastasija brīvā cīņa
2 Rumjancevs Aleksejs smaiļošana
3 Štrombergs Māris* riteņbraukšana-bmx
4 Plēsnieks Artūrs svarcelšana
5 Koha Rebeka svarcelšana
6 Ikauniece-Admidiņa Laura vieglatlētika-daudzcīņa
7 Sirmais Zigismunds vieglatlētika-šķēps
 B SASTĀVS
 1  Gulbe Elza  airēšana
 2  Masjuks Ņikita  grieķu-romiešu cīņa
 3  Borodavko Jevgeņijs  džudo
 4  Kalniņš Kalvis  karatē
 5  Nakoņečnijs Ruslans  modernā pieccīņa
 6  Šmēdiņš Jānis pludmales volejbols
7 Samoilovs Aleksandrs pludmales volejbols
8 Graudiņa Tīna Laura pludmales volejbols
9 Kravčenoka Anastasija pludmales volejbols
10 Samoilovs Mihails pludmales volejbols
11 Šmits Kristaps pludmales volejbols
12 Treimanis Edžus riteņbraukšana-bmx
13 Veide Rihards riteņbraukšana-bmx
14 Krīgers Kristens riteņbraukšana-bmx
15 Vekša Kristaps riteņbraukšana-bmx
16 Aleksejeva Sandra riteņbraukšana-bmx
17 Iļjins Dagnis kanoe
18 Volkovs Deniss smaiļošana
19 Tīklenieks Kaspars smaiļošana
20 Akmens Roberts* smaiļošana
21 Suharevs Ritvars svarcelšana
22 Cvetkovs Gvido šaušana
23 Strautmanis Lauris* šaušana
24 Ostapenko Jeļena teniss
25 Palameika Madara vieglatlētika-šķēps
26 Čelnova-Prokopčuka Jeļena vieglatlētika-maratons
27 Pujāts Pauls vieglatlētika-kārtslēkšana
28 Ārents Mareks vieglatlētika-kārtslēkšana
29 Sprudzāne Sinta* vieglatlētika-šķēps
30 Mūze Līna* vieglatlētika-šķēps
LOV JAUNATNES SASTĀVS
1 Jermoļonoka Jekaterina brīvā cīņa
2 Jurčenko Alberts* brīvā cīņa
3 Galaktionovs Artjoms džudo
4 Lagzdiņš Roberts kanoe
5 Ozols Matīss kanoe
6 Iļjins Dāvis kanoe
7 Švecovs Pāvels* modernā pieccīņa
8 Blūmentāls Renārs paukošana
9 Teteris Lūkass paukošana
10 Kuceba Vitālijs paukošana
11 Ņečiporuka Paula Nikola pludmales volejbols
12 Ozoliņš Atvars pludmales volejbols
13 Pļaviņš Mārtiņš* pludmales volejbols
14 Regža Haralds* pludmales v/b
15 Pētersone Vineta riteņbraukšana-bmx
16 Babris Helvijs* riteņbraukšana-bmx
17 Pētersons Arnis riteņbraukšana-mtb
18 Blūms Mārtiņš* riteņbraukšana-mtb
19 Mežinskis Armands svarcelšana
20 Rašmane Agate* šaušana
21 Vasermanis Emīls* šaušana
22 Latiševa-Čudare Gunta vieglatlētika-400m
23 Jaunpujens Kristaps vieglatlētika-šķēps
24 Velps Matīss vieglatlētika-šķēps
25 Petrušenko Iļja vieglatlētika-400m
26 Gailums Patriks* vieglatlētika-šķēps
27 Kociņa Anete* vieglatlētika-šķēps
28 Štrobinders Rolands* vieglatlētika-šķēps
29 Uvis Kalniņš peldēšana
*-sportists iekļauts ar atsevišķu lēmumu uz individuāliem nosacījumiem un laiku